slide1.jpg

Woda

WODA ZAWARTA W OWOCACH
POZYSKANA W TRAKCIE PRODUKCJI
KONCENTRATÓW SOKÓW OWOCOWYCH

Minerały

z oceanu Atlantyckiego

slide1.jpg

Woda

WODA ZAWARTA W OWOCACH
POZYSKANA W TRAKCIE PRODUKCJI
KONCENTRATÓW SOKÓW OWOCOWYCH

Minerały

z oceanu Atlantyckiego

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Image

NATURA, KTÓRA NAWADNIA - NATURALNY AROMAT OWOCOWYJednym z podstawowych atutów naszej wody jest jej zapach. Wyraźnie wyczuwalny jednak subtelny, bardzo naturalny aromat. Pijąc ją, odnosi się wrażenie, że gdzieś w pobliżu znajdują się świeżo zerwane owoce: wypełniające skrzynkę jabłka, lub właśnie umyte truskawki.

odkryj sekrety

Sekret pierwszy


100% Owocowego pochodzenia. Zastosowany unikalnego procesu separacji składników owoców prowadzi do uzyskania czystej aromatyczne wody. Jej źródłem w 100% są starannie wyselekcjonowane owoce.

Sekret drugi


100% Świeżości. Organiczne pochodzenie wody uzyskanej bezpośrednio ze świeżych owoców nadaje jej naturalnego aromatu owocowego i orzeźwiającego smaku. Naturalnie nawadnia i wybornie smakuje.

Sekret trzeci


100% Minerałów z Atlantyku. Do wody z owoców dodajemy 88 minerałów z Oceanu Atlantyckiego, by organicznemu płynowi dodać niezbędnych śladowych minerałów o zdrowotnych właściwości. Tylko naturalne składniki oceaniczne.

Sekret czwarty


100% Naturalnych składników. Połączenie naturalnego aromatu owoców oraz organicznych minerałów Oceanu Atlantyckiego. Nie dodajemy żadnych sztucznych składników aromatyzujących czy konserwujących.
Image
100% Owocowego pochodzenia
Zastosowany unikalnego procesu separacji składników owoców prowadzi do uzyskania czystej aromatyczne wody. Jej źródłem w 100% są starannie wyselekcjonowane owoce.
Image
100% Świeżości
Organiczne pochodzenie wody uzyskanej bezpośrednio ze świeżych owoców nadaje jej naturalnego aromatu owocowego i orzeźwiającego smaku. Naturalnie nawadnia i wybornie smakuje.
Image
100% Minerałów z Atlantyku
Do wody z owoców dodajemy 88 minerałów z Oceanu Atlantyckiego, by organicznemu płynowi dodać niezbędnych śladowych minerałów o zdrowotnych właściwości. Tylko naturalne składniki oceaniczne.
Image
100% Naturalnych składników
Połączenie naturalnego aromatu owoców oraz organicznych minerałów Oceanu Atlantyckiego. Nie dodajemy żadnych sztucznych składników aromatyzujących czy konserwujących.
Image

Naturalny aromat owocowyNasza woda organiczna smakuje doskonale, niczym świeże owoce. Nie czuć w niej sztuczności obecnej w wielu wodach smakowych dostępnych na rynku. Pozyskiwana jest wprost ze świeżych owoców, dlatego ma naturalny aromat owocowy i nie potrzebuje żadnych ulepszaczy. Pijąc ją, sięgasz po naturalne orzeźwienie i mocny aromat starannie wyselekcjonowanych owoców. Tak jakbyś pił krople wody spływające z soczystego jabłka dopiero co zerwanego z drzewa w sadzie w letnie popołudnie.

Image
Image
Image
0
Sztucznych dodatków
100% natury, 100% wegan i wegetarian
Image
0
minerałów z atlantyku
100% naturalnego pochodzenia